KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9864050
nr 986 4050
Blyerts
Pascin, modell, (Proveniens Wilhelm Kåge-auktionen, påskrift a tergo: inköpt i paris 1937), motivet: 25x16 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 19:56:49
100 kr
400 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr